Різновиди сучасних суконь

  • Різновиди сучасних суконь

Гарні сукні - невід'ємні атрибути кожного жіночого гардеробу. Незважаючи на те, що мода стрімко змінюється, такий одяг не втрачає своєї актуальності. Асортименти суконь постійно розширюється. Це дозволяє задовольнити уподобання будь-якої модниці. Який же такий одяг? Давайте в цьому розберемося!


Асортимент товарів у сучасному магазині суконь

Такий одяг може використовуватись як самостійно, так і в комбінації з шалями, декоративними шарфами, аксесуарами. Сукні бувають кількох типів:

• Матеріали виготовлення: шовкові, лляні, трикотажні, бавовняні, вовняні.

• Призначення: весільні, святкові, урочисті, ділові, повсякденні.

• Формат: приталені, напівприталені, вільного крою, відрізні по талії, кльош та ін.

• Довжина: туніки, міні, міді, максі.

Для виготовлення вбрання використовуються як натуральні, так і напівсинтетичні тканини. Залежно від сезону підбираються полотна різного складу. Наприклад, для літніх суконь широко застосовуються натуральний шовк, льон, віскоза, а для осінньо-весняних – шерсть, жаккард, велюр.

Якщо ви хочете побачити найбільш затребувані моделі, перегляньте фото суконь на нашому сайті. Для отримання більш детальної інформації клацніть на товар, що сподобався. Ми не реалізуємо одяг від інших торгових марок, а виробляємо його самостійно. Тому у нас до вашої уваги представлені короткі та довгі сукні, вільні та облягаючі, у різних кольорах та варіантах оформлення.

Крім стандартних розмірів, ми також шиємо одяг на замовлення. Тому в «Ludmila Fashion» ви можете купити сукню (вечірню, урочисту, ділову), яка буде пошита саме для вас і відмінно сяде по фігурі!

04/02/2021 22:30:44
0
354

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

«Ludmila Fashion» - магазин одягу

«Ludmila Fashion» - магазин одягу

За сучасного темпу життя, коли кожна хвилина на рахунку, стрімко підвищується популярність онлайн-покупок. Юні модниці та мудрі жінки все частіше відмовляються від традиційного багатогодинного шопінгу – натомість вони купують одяг в інтернет-магазинах. Щоб придбати наряди гідної якості та за помірною вартістю, вибираючи їх із широкого асортименту, необхідно знайди надійного та спеціалізованого пос..

04.02.2021
0
367
5 аргументів на користь магазину брендового одягу

5 аргументів на користь магазину брендового одягу

Каталог жіночого одягу поповнюється новими моделями. Представниці прекрасної половини людства стають досить вибірковими, коли йдеться про вибір нарядів. Кожна дівчина хоче виглядати «на всі 100%» і приковувати до себе погляди чоловіків, що проходять повз.Мода швидко змінюється, і конкуренція між виробниками одягу зобов'язує їх максимально задовольняти попит з боку жінок. Незважаючи на це ринок пер..

04.02.2021
0
489