Про бренд ✰LUDMILA FASHION✰


Гардероб щастя

Ці слова були обрані як девіз бренду жіночого одягу LUDMILA FASHION творчою командою, яка щодня працює над створенням вашого гардеробу щастя.

Високоякісний натуральний одяг, який підкреслить унікальність та красу кожної жінки.


Наш гардероб щастя – це здоров'я

Коли людина щаслива? Звісно, ​​коли віна здорова. Здоров'я залежить не тільки від якості їжі, яку ми їмо, а й від одягу, який ми носимо. Тому бренд LUDMILA FASHION використовує тільки натуральні тканини: ніжний шовк, м'який кашемір, комфортну бавовну та льон, щоб наш одяг було носити здорово.

Наш гардероб щастя – це комфорт

Що означає для Вас комфорт в одязі?
Ми подумали про це так: комфорт – це коли взимку легко, але тепло, а влітку – не жарко і навіть прохолодно.
Крім цього, ми зробили акцент на особливий крій, який не обмежує ваших рухів.
У нашій команді працюють професійні технологи, закрійники, конструктори, дизайнери та стилісти, які думають про ваш комфорт у кожному виробі.Наш гардероб щастя – це оригінальність

Ми за оригінальність у всьому: починаючи із текстильної основи до назви виробу. Ми використовуємо лише власні принти та дизайни на тканинах, спеціально створені під наші колекції.
Ми заглянули в історію і перенесли на наш одяг унікальні орнаменти у вигляді комах та тварин, адже з давніх-давен люди вірили, що вони приносять вдачу і захищають.
Також 50% принтів для нашого одягу – це квіти та рослини як символ природної краси.
Ми випускаємо оригінальні моделі маленькими партіями до 15 одиниць, а іноді в одному екземплярі, тому можна не перейматися тим, що ви побачите когось у схожому одязі.
Кожен виріб має оригінальну назву на честь імені дівчини, наприклад, Веренея, Торія, Еббіль.
Таким чином, до вашої колекції одягу додається не просто сукня або пальто, а новий оригінальний «друг».