Про шовк - цікаво і пізнавально

  • Про шовк - цікаво і пізнавально

Майже кожна людина знає, що таке шовк. І в гардеробах мільйонів модниць обов'язково присутні вбрання з цього матеріалу. Ми спеціалізуємося на пошитті брендового жіночого одягу, який характеризується високою якістю, унікальністю та привабливим зовнішнім виглядом. Тому в каталозі інтернет-магазину LUDMILA FASHION представлений широкий асортимент шовкових виробів. Сьогодні ми пропонуємо вашій увазі кілька цікавих фактів про цей матеріал.

Шовк: історія походження, процес виготовлення, особливості

  1. Шовк – волокно природного походження. Тонкі нитки добувають із коконів тутового шовкопряда. Батьківщиною тканини вважається Китай. Легенда розповідає, що шовкові волокна відкриті випадково. Хен-Лі-Чі – китайська імператриця – впустила кокон у гарячу воду. Під термодіїм від кокона почали виділятися шовкові нитки. Однак археологічні розкопки підтверджують, що цей природний матеріал було відкрито ще тисячу років раніше.
  2. Шовковий одяг спочатку могли дозволити собі лише заморські правителі. Тканина коштувала нечуваних грошей, що пояснюється її незаперечними перевагами: м'якістю, повітропровідністю, вологонепроникністю. Також шовк має антисептичні властивості, підтримує оптимальний мікроклімат тіла в будь-яку погоду. У наші дні цей матеріал теж коштує дорого. Але його можуть собі дозволити вже не лише правителі.
  3. Виробництво шовку монополізував китайський імператор. Технологія виробництва тканини була комерційною таємницею. Вона суворо охоронялася і не розголошувалась довгий час. Вивозити із країни кокони шовкопряда теж заборонялося.
  4. Виробництво шовку монополізував китайський імператор. Технологія виробництва тканини була комерційною таємницею. Вона суворо охоронялася і не розголошувалась довгий час. Вивозити із країни кокони шовкопряда теж заборонялося.
  5. Шовкова нитка характеризується еластичністю, міцністю, блиском. Вона витримує велике навантаження, забезпечує високу щільність плетіння, стійка до розриву. Тому одяг з шовку зносостійкий, довговічний і дуже красивий.
  6. Шовковий одяг відноситься до категорії елітних нарядів. Вона моделює фігуру, приховує її недоліки, наділяє власника ознаками статусності та достатку. Вечірня сукня або костюм із шовку приковують до себе увагу оточуючих здалеку. Споживчі властивості шовкових нарядів також на висоті. Легкість, невагомість, ніжність, хороша вентиляція, гіпоалергенність, свобода рухів, практично непомітні шви.
  7. Два недоліки шовку - зминання і схильність до плям від води. Шовковий одяг не можна сильно викручувати та терти. Прасувати її можна тільки з вивороту, у вологому стані. Виводити плями допустимо тільки миючими засобами, що щадять. І намокання одягу має бути рівномірним. В іншому випадку на мокрих місцях, при висиханні, утворюються плями темнішого або світлого відтінку, ніж основний колір вбрання.

Пропонуємо до вашої уваги великий вибір шовкового жіночого одягу. Щоб купити брендове вбрання з шовку з доставкою по Україні, переходьте в онлайн-каталог «LUDMILA FASHION», обирайте потрібні товари та оформлюйте замовлення вже сьогодні!


03/07/2021 14:06:41
0
528

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Жіночий стильний брендовий одяг: де купити?

Жіночий стильний брендовий одяг: де купити?

Fashion-індустрія характеризується нескінченною мінливістю модних трендів. Те, що сьогодні на слуху у всіх, завтра вважається застарілим. Якщо ви звикли йти в ногу з часом і завжди виглядати на 100%, то вам потрібен модний брендовий жіночий одяг. І ви можете купити її в нашому інтернет-магазині прямо зараз!Якісний стильний жіночий одяг – «LUDMILA FASHION»Ви завжди намагаєтеся бути в тренді? Звикли..

04.06.2021
0
304
Одяг з натурального шовку: рекомендації по догляду

Одяг з натурального шовку: рекомендації по догляду

При одній лише згадці про шовк у багатьох людей з'являється асоціація розкоші, елегантності, аристократичності. Дана тканина характеризується привабливим зовнішнім виглядом. Вона володіє блиском, струмує і переливається під впливом світлових променів. Одяг з неї виглядає дійсно багато і помітно.Разом з тим, натуральний шовк - матеріал, виготовлений з природної сировини. Полотно тонке, легке, добре..

23.07.2021
0
435